Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.08.2020 16:04
Tales of Crestoria Anime
469V

Tales of Crestoria. Piękny animowany zwiastun prezentuje fabułę gry

Bandai Namco inwestuje bardzo dużo pieniędzy w rynek gier mobilnych, uderzając tam głównie z tytułami opartymi na znanych anime lub własnych jRPG-ach i bijatykach. Tym razem na rynku wylądowała mobilna wersja marki Tales of.

Tales of Crestoria jest najnowszą odsłoną cyklu liczącego sobie bagatela 25 lat, podczas których widzieliśmy już kilkanaście dobrych lub nawet świetnych gier j-RPG. 

Teraz Bandai Namco robi pierwsze podejście z kultową marką na systemach mobilnych i może się okazać, że będzie to strzał w dziesiątkę. Na razie pomimo praktycznego braku poważnej kampanii marketingowej i mocniejszym skupieniu się wydawcy na takich seriach jak Sword Art Online, Naruto czy One Piece, Crestoria zebrała już 25 tysięcy ocen od graczy na iOS i Androidzie, przekraczając dobre kilkaset tysięcy pobrań. 

Teraz Japończycy zamierzają przycisnąć temat specjalnym animowanym filmem opowiadającym o fabule gry, który będzie dostępny za darmo i potrwa około 15 minut. Dziś możemy zobaczyć krótką zajawkę prezentującą mroczny świat Tales of i główny wątek jakim jest walka z własnymi grzechami. Premiera pełnej wersji filmiku odbędzie się 18 października na YouTube.

Tagi: Bandai Namco Tales of Crestoria