Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.08.2020 12:30
The Lord of the Rings: Gollum nowy material
1912V

The Lord of the Rings: Gollum na nowym materiale. Twórcy prezentują nadchodzącą grę

Wyczekiwana gra z uniwersum Władcy Pierścieni doczekała się nowej, ciekawej prezentacji od Daedalic Entertainment - fani zdecydowanie powinni się jej przyjrzeć. 

The Lord of the Rings: Gollum to bardzo mocno wyczekiwana gra przez wszystkich fanów uniwersum Władcy Pierścieni. W ostatnich dniach pojawił się zalew informacji na temat produkcji - twórcy obiecali większy pokaz, a następnie zdradzili nam całą masę szczegółów, które zostały bardzo przyjęte przez fanów.

Podczas odbywającego się wczoraj Gamescom Future Games Show ekipa z Daedalic Entertainment zaprezentowała nam nieco więcej informacji o grze. Saide Haberstroh rzucił ]sporo światła na nieco tajemniczą produkcję i ponownie potwierdzono, że nie będzie to typowa gra akcji o bohaterze walczącym w zwarciu. 

Zaprezentowano nam wspomniane w niedawnym wywiadzie znaczenie konfliktu osobowości podczas rozmowy. Mechanika ta ma być kluczowa dla rozgrywki, więc to bez wątpienia świetna informacja dla wyczekujących. Tym, co było jednak najważniejsze, okazały się informacje na temat premier - potwierdzono bowiem, że projekt pojawi się także na bieżącą generację konsol (PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch). 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/08/daedalic-entertainment-details-lord-of-the-rings-gollum-in-brief-video/

Tagi: Daedalic Entertainment The Lord of the Rings: Gollum