Iza Łęcka Iza Łęcka 28.08.2020 11:52
Blood Bowl 3
547V

Blood Bowl 3 zapowiedziany. Twórcy ponownie stawiają na turową rozgrywkę

Na początku 2021 roku ponownie wcielimy się w barwne postacie, by mierzyć się w krwawej wersji futbolu amerykańskiego. Cyanide Studio potwierdziło pracę nad Blood Bowl 3, a na start kampanii marketingowej opublikowano pierwszy zwiastun.

Blood Bowl 2 zadebiutowało we wrześniu 2015 roku. Produkcja cieszy się na tyle wysokim zainteresowaniem, że deweloperzy wspólnie z wydawcą zdecydowali się na opracowanie kontynuacji. Blood Bowl 3 zadebiutuje na początku 2021 roku, a za produkcję ponownie będzie odpowiadać Cyanide Studio.

Z okazji gamescom 2020 nie tylko ujawniono grę, ale i zaproponowano pierwszy zwiastun. Blood Bowl 3 od premiery zaproponuje 12 ras, a każda otrzyma własną arenę oraz zestaw cheerleaderek. W grze znajdziemy kampanię oraz tryb sieciowy, a twórcy, podobnie jak w przypadku ostatniej części, zamierzają rozwijać produkcję poprzez aktualizacje.

Nie możemy mówić o zbytniej rewolucji rozgrywki: Blood Bowl 3 ponownie zaoferuje turowe mecze, w trakcie których cały zespół będzie podlegał naszej kontroli. Zapowiada się wiele krwawych akcji i sporo taktycznej zabawy. Blood Bowl 3 zmierza na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksa Series X, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC.

Trzeba przyznać, że Cyanide Studio nie próżnuje podczas cyfrowego gamescomu – wcześniej informowaliśmy o zwiastunie Werewolf: The Apocalypse Earthblood, nad którym również pracują Francuzi.

Źródło: https://www.ign.com/articles/blood-bowl-3-announced-and-revealed

Tagi: Blood Bowl 3 cyanide studio Zapowiedź