Wasteland 3. Poznajcie Liberty, szaloną antagonistkę na nowym, przepełnionym akcją zwiastunie

Gry
982V
Wasteland 3. Poznajcie Liberty, szaloną antagonistkę na nowym, przepełnionym akcją zwiastunie
Mateusz Wróbel | 27.08.2020, 21:37

InXile Entertainment, deweloperzy, których najnowsza gra, Wasteland 3, debiutuje na rynku właśnie jutro, opublikowali nowy, przepełniony akcją zwiastun. Poznajcie bliżej Liberty...

inXile Entertainment w trakcie prac nad Wasteland 3 podjęło bardzo ważną decyzję: twórcy postanowili zrezygnować ze swojej niezależności i podpisać umowę z Microsoftem. Był to ciekawy, ważny ruch, który pozwolił osiągnąć najnowszej grze studia lepsze wyniki. Deweloperzy skorzystali z budżetu korporacji z Redmond, a nawet opóźnili premierę, by mieć pewność, że zapewnią przygodę na jak najwyższym poziomie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Czy to się udało? Zdecydowanie tak. Już w tym tygodniu mogliście przeczytać naszą recenzję (polecam przeczytać naszą recenzję), a warto dodać, że gra osiągnęła aktualnie średnią ocen na poziomie 85%. To bardzo dobry wynik, który pozwala ze spokojem wyczekiwać na kolejne pozycje inXile Entertainment.

Wasteland 3 na nowym zwiastunie

Na dzisiejszym materiale możemy posłuchać Liberty, czyli główną antagonistkę, z którą Strażnicy muszą uporać się podczas przygody w mrożącym krew w żyłach Kolorado. Przeciwniczka oraz jej ojciec, Patriarcha, opowiadają o swojej przeszłości, jak i karygodnych dokonaniach, pokazując tym samym pazur i przygotowując graczy na epicką przygodę, w której niejednokrotnie spotkamy Liberty.

Oprócz tego twórcy zaprezentowali zainteresowanym kilka urywek z przeróżnych lokacji, kilka rodzajów broni, a także ich działanie. Nie brakło miejsca dla Kodiaka, czyli pojazdu, dzięki któremu będziemy mogli poruszać się po zaśnieżonym Kolorado.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper