Iza Łęcka Iza Łęcka 27.08.2020 09:42
Fortnite 4 pełne superbohaterów
664V

Fortnite pełen superbohaterów Marvela. Zwiastuny prezentują nowości

Epic Games zaprasza do wypróbowania superbohaterskich nowości w Fortnite. Gracze wcielą się w herosów z Marvela, wśród których nie zabraknie między innymi Thora, Iron Mana, Wolverine'a, a nawet Groota. Wszyscy muszą zjednoczyć siły, by pokonać nadciągające niebezpieczeństwo.

Wojna o Fortnite wciąż trwa, przez co wczoraj Epic Games potwierdziło zaskakującą wiadomość. Gracze najpopularniejszego Battle Royale na urządzeniach Apple nie pobiorą aktualizacji i dlatego nie otrzymają właśnie zapowiedzianych nowości. Blokada narzucona przez Apple będzie bardzo dotkliwa nie tylko dla Epic Games, które nie może liczyć na pieniądze z Przepustek Sezonowych, ale również dla samych graczy.

Pomimo batalii serwery Fortnite'a muszą być pobudzane ciągłymi aktywnościami. W 4 sezonie 2 rozdziału przed śmiałkami zostanie postawione nowe wyzwanie. Oto do świata gry zawitają superbohaterowie – Thor, Iron Man, Storm, Mystique, Doctor Doom, She-Hulk, Wolverine oraz Groot – których pojawienie się zwiastuje wymagającą misję. Wszyscy muszą połączyć siły, by pokonać Galactusa, Pożeracza Światów.

Trzeba przyznać, że Epic Games podąża wyznaczoną drogą rozwoju produkcji i pomimo trudności w ustaleniach z Apple, nie wstrzymuje swoich planów. W tym tygodniu zapadły pierwsze tymczasowe wyroki, ale wiele wskazuje na to, że to dopiero początek konfliktu. W następnych tygodniach powinniśmy poznać kolejne szczegóły głośnej sprawy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software