Nowy Wiedźmin nadciąga! CD Projekt zapowiedział The Witcher: Monster Slayer

Gry
28429V
Nowy Wiedźmin nadciąga! CD Projekt zapowiedział The Witcher: Monster Slayer
Wojciech Gruszczyk | 29.08.2020, 02:39

CD Projekt właśnie zapowiedział nowego Wiedźmina. Jest to duże zaskoczenie, ponieważ deweloperzy zamierzają trafić w gust nowych odbiorców. Poznajcie The Witcher: Monster Slayer. Tytuł zawalczy o serca fanów mobilnej rozgrywki.

The Witcher: Monster Slayer to nowa produkcja rozszerzająca growy świat Wiedźmina. Za produkcję odpowiada Spokko, czyli młody zespół CD Projekt. Twórcy zaproponują graczom mobilną grę, która wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Studio zapewni rozgrywkę na urządzeniach z systemami iOS oraz Andorid.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Witcher: Monster Slayer rozgrywa się przed wydarzeniami z growych przygód Wiedźmina, a gracze zmierzą się z wieloma potworami, które swobodnie poruszają się po ziemiach. To właśnie z tego powodu świat potrzebuje wiedźminów, a deweloperzy zapewnią nam wiele niezapomnianych walk.

Twórcy zapowiadają „konsolową grafikę” i odkrywanie otaczającego świata. Zainteresowani mają studiować informacje o potworach, by następnie móc się z nimi mierzyć w ciekawych pojedynkach. W The Witcher: Monster Slayer przygotowanie jest kluczem do pokonania silniejszych wrogów. Deweloperzy obiecują nie tylko walki z wykorzystaniem technologii AR, ale również zapoznamy się z fabularnymi zadaniami, które będą inspirowane akcją z „pełnoprawnych przygód” Wiedźmina.

Jeszcze w 2020 roku poznamy datę premiery The Witcher: Monster Slayer. W sumie wygląda to niczym Wiedźmin GO? O otwarciu Spokko pisaliśmy w sierpniu 2018 roku – już wtedy Roger podejrzewał, że CD Projekt zapewni nam Wiedźmina na komórkach. 

Jak widać CD Projekt nie rezygnuje z tego wyjątkowego IP i od czasu do czasu może nas tak pozytywnie zaskoczyć – sprawdźcie również najnowszą figurkę.

Źródło: Informacja prasowa CD Projekt

Komentarze (127)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper