Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2020 18:59
Wiedźmin 3 z nową figurką. McFarlane Toys ujawniło Geralta
1601V

Wiedźmin 3 z nową figurką. McFarlane Toys ujawniło Geralta

McFarlane Toys przygotowało nową figurkę Geralta z Wiedźmina 3: Dziki Gon. Projektanci stawiają na znany sprzęt, kultowe głowy i przygotowują fanów uniwersum do składania zamówień przedpremierowych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż świetnie się sprzedaje i najwidoczniej nie brakuje zainteresowanych na powiększenie kolekcji gadżetów. McFarlane Toys zapowiedziało właśnie nową figurkę, w której Geralt zaprezentuje swoje najlepsze oblicze.

Łowca potworów otrzyma zbroję z Kaer Morhen, dwa miecze, a w łapie będzie trzymał piękny „bukiet”. Gadżet został wyceniony na 39,99 dolarów (około 148 zł), a zamówienia przedpremierowe złożymy w październiku. W listopadzie Wiedźmin trafi do klientów i zasili ich kolekcje.

Geralt będzie mierzył 30,48 cm (12-cali) i jest to standardowy rozmiar dla gadżetów przygotowywanych przez McFarlane Toys. Aktualnie trudno ocenić jakość wykonania (z ostateczną opinią warto wstrzymać się do premiery), ale sympatycy serii powinni mieć na uwadze ten projekt.

McFarlane Toys na początku roku zaprezentowało figurki z Cyberpunka 2077, a w swoim czasie specjaliści promowali również gadżet z Call of Duty, który trafił do klientów z ekskluzywną zawartością z Call of Duty: Black Ops 4.

Wiedźmin 3 z nową figurką

Źródło: https://www.ign.com/articles/the-witcher-3s-geralt-of-rivia-12-inch-action-figure-revealed-by-mcfarlane-toys

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon