Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2020 13:50
PS4 z firmware 7.55
6784V

PS4 z firmware 7.55. Sony ulepsza działanie PlayStation 4

Sony opublikowało nową aktualizację PS4, ale nie możemy liczyć na wielkie zmiany w systemie oraz rozbudowanie opcji PlayStation 4. Firmware 7.55 to standardowy „plaster”, którego zadaniem jest usprawnienie działania konsoli Sony.

Sony właśnie opublikowało nową aktualizację systemu PlayStation 4. Gracze przed rozpoczęciem rozgrywki będą zmuszeni do pobrania 471,4MB, ponieważ właśnie tyle zajmuje aktualizacja firmware w wersji 7.55. Nie możemy jednak liczyć na duży powiew świeżości i zaoferowanie nowych opcji. Sony po prostu usprawnia działanie systemu:

„Ta aktualizacja oprogramowania poprawia wydajność systemu”

Jak wiadomo Sony przyjęło inną taktykę względem konkurencji i zamierza rozpocząć nową generację z nowymi grami (część poznaliśmy na The Future of Gaming) oraz nowym systemem. Gracze mogą z tego powodu liczyć na inne menu, które nie zostanie udostępnione na PlayStation 4. W przypadku Xboksa – już wczoraj część graczy pobrało nowy dashboard.

Nie mamy aktualnie pewności, że Sony zaproponuje graczom większych nowości w menu PS4. Firma dotychczas nie informowała o pracach nad kolejnymi funkcjami.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/08/ps4_firmware_update_7_55_is_available_to_download_right_now

Tagi: firmware PlayStation playstation 4 PS4 Sony