Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2020 10:14
Halo Infinite
1100V

Halo Infinite w 2021 roku na 3 platformach. 343 Industries: "nie wierz we wszystko, co przeczytasz"

343 Industries zaprzecza ostatnim plotkom dotyczącym rezygnacji z przygotowania trzech wersji Halo Infinite. Gra nadal zmierza na Xboksa One i trafi na rynek w 2021 roku. Oczekujmy najlepszej odsłony w historii IP.

Na początku zeszłego tygodnia pojawiły się niepokojące informacje dotyczące premiery Halo Infinite na Xboksie One. Zgodnie z doniesieniami, deweloperzy rozważają debiut gry dopiero w 2022 roku i zrezygnowanie z przygotowania jej na obecną generację.

Na wiadomość jednego z fanów postanowił odpowiedzieć John Junyszek (menadżer społeczności Halo z 343 Industries), który podkreślił, że deweloperzy widzą „wiele fałszywych przecieków” i dodał jednocześnie, by nie wierzyć we wszystko, co znajduje się w Sieci.

Zespół 343 Industries nie planuje zmian: Halo Infinite w 2021 roku zadebiutuje na Xboksie Series X, Xboksie One oraz PC. Strzelanka będzie „jak najlepsza na każdym urządzeniu / platformie”.

Wiele wskazuje na to, plotki nie staną się prawdą, jednak czy to rzeczywiście dobra wiadomość? Wczoraj Ryan McCaffrey pobudził graczy śmiało stwierdzając, że aktualna generacja „wstrzymuje” PlayStation 5 i Xboksa Series X. Słowa dziennikarza IGN pojawiły się właśnie w nawiązaniu do pogłosek związanych z Halo Infinite.

Źródło: Twitter: Unyshek

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft