Ghost of Tsushima z kataną. Gracz zabija przeciwników w efektowny sposób

Gry
2060V
Ghost of Tsushima z kataną. Gracz zabija przeciwników w efektowny sposób
Wojciech Gruszczyk | 25.08.2020, 18:57

Ghost of Tsushima zachęca do odkrywania świata, a gracze coraz chętniej biegają po świecie i próbują go doświadczać w nowy sposób. Jeden z YouTuberów podłączył do gry katanę i w efektowny sposób radzi sobie z kolejnymi przeciwnikami.

Ghost of Tsushima cieszy się kapitalnym zainteresowaniem, a wierni fani Cuszimy muszą przygotować się na kolejne atrakcje, ponieważ deweloperzy opracowują tryb sieciowy, który będzie dostępny jeszcze w tym roku. Możemy podejrzewać, że autorzy właśnie za jego pomocą będą zachęcać graczy do rozgrywki na PlayStation 5.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj możecie spojrzeć na bardzo ciekawy materiał, ponieważ Super Louis 64 wykorzystuje katanę od HORI, by za jej pomocą zabijać przeciwników w Ghost of Tsushimie. Sprzęt nie jest już ogólnodostępny (miał swoją premierę w czasach PlayStation 3), ale jak widać niektórzy posiadają w domach takie cuda i mogą w ciekawy sposób wykorzystać ich możliwości.

Trzeba na pewno podkreślić, że sprzęt HORI posiada serię przycisków, więc zabawa jest tak naprawdę ułatwiona – podobnie jak samo sterowanie bohaterem. Mimo wszystko jestem pewien, że Super Louis 6 dobrze się bawił i pewnie wielu graczy chętnie sprawdziłoby możliwości tego kontrolera. Aż dziw bierze, że japoński producent nie zdecydował się na zaoferowanie nowej wersji swojej propozycji – jak wiadomo w ostatnich tygodniach nie brakuje gier, które mogłoby w ciekawy sposób wykorzystać to urządzenie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper