Iza Łęcka Iza Łęcka 21.08.2020 07:36
borderlands 3 teaser 4 dlc
831V

Borderlands 3 otrzyma kolejne DLC. Gearbox Software opublikowało pierwszą zajawkę

Gearbox Software nie ustaje w rozwijaniu Borderlands 3, dzięki czemu nadciąga czwarte, fabularne rozszerzenie. Pojawił się pierwszy teaser zachęcający graczy do pełnego pokazu.

Borderlands 3 zadebiutowało we wrześniu ubiegłego roku, więc już wkrótce deweloperzy będą świętować pierwsze urodziny gry – wcześniej poznaliśmy serię wydarzeń z tej okazji, choć to najpewniej dopiero początek atrakcji. Deweloperzy nie ustają w rozszerzaniu zabawy i informują o czwartym już dodatku fabularnym, którego kolorową zajawkę zobaczycie poniżej. Pełny pokaz DLC odbędzie się 25 sierpnia, dlatego wielkiej premiery możemy się spodziewać w ciągu kilku następnych dni.

Obecnie Gearbox Software może mierzyć się ze sporym wyzwaniem: prawdopodobnie ich produkcja otrzyma next-genowe wydanie (Take-Two zapowiedziało przenoszenie kolejnych gier), choć twórcy chcąc zapewnić sobie odpowiednio duże zainteresowanie, przedstawiając kolejne, oryginalne pomysły. Zadanie nie należy do najłatwiejszych, bowiem na rynku wciąż pojawiają się nowe, sieciowe shootery, które również walczą o uwagę graczy.

Sprawdźcie poniższy materiał i przygotujcie się na nadciągające show.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software