Nintendo Switch Pro na początku 2021 roku? Powracają plotki o mocniejszej konsoli Nintendo

Gry (plotka)
2363V
Nintendo Switch Pro na początku 2021 roku? Powracają plotki o mocniejszej konsoli Nintendo
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2020, 17:29

Nintendo wciąż nie zdradziło planów dotyczących końcówki 2020 roku. Firma musi wyciągnąć kilka asów z rękawa, a według najnowszych plotek – Japończycy mają szykować nie tylko nowe gry, ale również kolejny model Nintendo Switcha.

Pierwsze plotki o Nintendo Switch Pro pojawiły się w styczniu 2019 roku. Od tego czasu informatorzy wspominali, że sprzęt wciąż powstaje, ale Nintendo zmieniło plany, informacja o nowej konsoli pojawiła się w plikach aktualizacji, jednak Japończycy nie zamierzają wydawać urządzenia w okolicy premiery PlayStation 5 i Xboksa Series X.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz jednak pojawiły się nowe doniesienia – Economic Daily News powołując się na osoby zaznajomione z łańcuchem dostaw komponentów jest przekonane, że Nintendo przygotowuje nowy sprzęt, który trafi na rynek na początku 2021 roku.

Według przedstawionych informacji, nowy Nintendo Switch ma zaoferować „ulepszoną interaktywność” i poprawiony wyświetlacz.

Nie mamy oczywiście pewności, że firma planuje taki ruch, ale wydaje się to sensowne. Korporacja nie musi oferować urządzenia w momencie, gdy Sony oraz Microsoft będą walczyć o serca nowych graczy, ale może w spokoju dopracować konsolę, która trafi na rynek w pierwszych miesiącach 2021 roku – wraz z odpowiednim zestawem gier.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/a-new-nintendo-switch-model-will-launch-next-year-a-new-report-claims/

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper