Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.08.2020 14:30
Nintendo Switch nowe premiery
1016V

Nintendo promuje niezależne produkcje na infografice. W najbliższym czasie czeka nas wysyp ciekawych gier

Wiele wskazuje na to, że w nadchodzących miesiącach fani mniejszych produkcji dostaną sporo dobra na hybrydową konsolę od Nintendo. Firma przypomina o premierach. 

Choć fani Nintendo narzekają ostatnimi czasy na spory deficyt w postaci nowych, dużych tytułów na wyłączność, to bez wątpienia nie mogą mówić o całkowitym braku produkcji. Niedawno zapowiedziano szereg nowych pozycji, a wszystko to w ramach specjalnej imprezy Nintendo Switch Indie World

Teraz, zaledwie kilka dni po pokazie, firma zdecydowała się przypomnieć o wielu tytułach, o których mogliśmy usłyszeć. W Internecie pojawiła się infografika, która zawiera aż czterdzieści różnych tytułów, jakie mają być dostępne w stosunkowo niedalekiej przyszłości na hybrydowym sprzęcie. Znalazło się wśród nich całkiem sporo hitów, jak WindboundHades, czy Subnautica w wersji Below Zero.

Nie są to bynajmniej jedyne ciekawe tytuły i trzeba przyznać, że posiadacze Nintendo Switch nie będą mogli się nudzić. Zapowiada się bardzo gorący okres i jestem przekonany, że nawet najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie wśród niezależnych produkcji. Koniecznie dajcie znać, na co najbardziej czekacie! 

Nintendo Switch Indie World

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/08/new_nintendo_infographic_shows_exciting_indies_coming_to_switch_in_2020_and_beyond

Tagi: indie Indie World Nintendo Switch Pstryk