Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2020 17:31
Nintendo Switch Indie World
710V

Nintendo Switch Indie World zaprezentuje nowe gry na Nintendo Switcha. Oglądajcie z nami

Nintendo zaprasza graczy na kolejny Indie World. Podczas wydarzenia zobaczymy szereg mniejszych produkcji zmierzających na konsolę japońskiej korporacji. Zamierzacie oglądać pokaz, by podziwiać nowe pozycje z Nintendo Switcha? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Nintendo wczoraj zapowiedziało najnowszy Indie World i show rozpocznie się o godzinie 18:00. Ponownie otrzymamy zbiór wyselekcjonowanych informacji – japoński producent potwierdził, że pokaz zakończy się po 20 minutach.

Czego możemy się spodziewać? Nintendo powinno zaproponować graczom kilka ciekawych produkcji – firma nie zawodzi w przypadku wsparcia niezależnych deweloperów, którzy otrzymują odpowiednie narzędzia i mogą liczyć na reklamę.

Trudno jednak mówić o konkretnych tytułach, ponieważ wydarzenia z serii Indie World zazwyczaj oferują spore niespodzianki i pewnie nie inaczej będzie tym razem. Na marcowym pokazie zobaczyliśmy między innymi: I Am Dead, PixelJunk Eden 2, Blair Witch, Wingspan, Exit The Gungeon, Summer in Mara czy też Baldo. Jeśli Nintendo ponownie nie zawiedzie – po 18:30 pojawi się na portalu podsumowanie informacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Indie World Nintendo Nintendo Switch Nintendo Switch Indie World switch