Iza Łęcka Iza Łęcka 07.08.2020 09:38
catwoman Zoe Kravitz
1160V

The Batman z kolejnym spin-offem. Catwoman otrzyma swoją serię

Potwierdzają się plotki dotyczące rozwoju zupełnie nowego uniwersum. Matt Reeves nie tylko tworzy film „The Batman” oraz opracuje serial „Gotham City”. Warner Bros. planuje także „Catwoman”, a w główną bohaterkę wcieli się Zoe Kravitz.

Matt Reeves w najbliższym czasie zakończy prace nad „The Batman”,  a na horyzoncie pojawiają się już kolejne projekty, rozbudowujące uniwersum. W lipcu potwierdzono prace nad serialem „Gotham City”, tymczasem możemy poinformować, że do katalogu historii spod szyldu "człowieka-nietoperza" dołączy podzielona na odcinki historia Catwoman.

Warner Bros. Television nie zdradza obecnie dokładniejszych szczegółów projektu, ale „Catwoman” zostanie wyprodukowana dla HBO Max, a akcja serialu rozegra się w tym samym uniwersum co „The Batman”. W tytułową bohaterkę, podobnie jak w filmie, wcieli się Zoë Kravitz.

Potwierdza się tym samym plotka, według której Matt Reeves zajmie się opracowaniem zupełnie nowego uniwersum dla Warner Bros., a równolegle z pełnometrażowymi filmami debiutować będą historie podzielone na epizody.

Jak na razie nie wiemy nic o fabule przygód Catwoman i na jakim etapie jej życia skupi się scenariusz, choć redakcja Thecinemaspot przypuszcza, że „Catwoman” będzie kontynuacją „The Batman”. W najnowszym filmie z Robertem Pattinsonem w roli głównej podobno poznamy młodą bohaterkę, która w późniejszym czasie (który zobrazuje serial) przerodzi się w Kobietę-Kot. Według drugiej teorii, opowieść podzielona na epizody będzie prequelem „The Batman”.

Źródło: https://www.thecinemaspot.com/2020/08/06/exclusive-catwoman-series-in-the-works-hbo-max/

Tagi: catwoman serial the batman Zoe Kravitz