Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.07.2020 19:40
Borderlands 3 szykuje się do świętowania swojej rocznicy
660V

Borderlands 3 szykuje się do świętowania swojej rocznicy

Borderlands 3 zacznie jeszcze w tym miesiącu świętować swoją pierwszą rocznicę. Twórcy zaplanowali kilka wydarzeń na 6 nadciągających tygodni.

Wkrótce minie pierwszy rok, odkąd Borderlands 3 jest dostępne na rynku. Twórcy z tej okazji zaplanowali kilka wydarzeń, które będą miały miejsce podczas 6 nadciągających tygodni. Pierwszy z eventów zacznie się już za kilka dni, bo 30 lipca.

  • ECHOcast Overload (30 lipca - 6 sierpnia) - większa szansa na zdobycie rzadkich łupów podczas wydarzeń Rare Chest Events dla posiadaczy ECHOcast dla Twitcha.
  • Bonus Boss Loot (9 sierpnia - 13 sierpnia) - większość z bossów ma większe prawdopodobieństwo na zostawienie po sobie łupów legendarnych
  • Loot Monster Mayhem (13 sierpnia - 20 sierpnia) - zwiększona częstotliwość pojawiania się przeciwników stworzonych z myślą o pozostawianiu łupów
  • Show Me The Eridium (20 sierpnia - 27 sierpnia) - zwiększona częstotliwość pojawiania się waluty typu Eridium. Oprócz tego wiele zniżek na przedmioty, które można za tę walutę kupić.
  • Mayhem Made Mild (27 sierpnia - 3 września) - wszystkie modyfikatory typu Easy dostępne będą w trybie Mayhem
  • Making It Rain (3 września - 10 września) - przeciwnicy będą pozostawiać po sobie więcej gotówki

Żeby wziąć udział w tych wydarzeniach nie trzeba niczego więcej ponad egzemplarz gry. Twórcy zapowiedzieli jednak, że korzyści będą większe, jeśli podczas wydarzeń grać będziemy w dodatkowe rozdziały fabularne. Najnowszym z nich jest Borderlands 3: Bounty of Blood - A Fistful of Redemption, ale w przygotowaniu jest jeszcze jedno.

Źródło: https://borderlands.com/en-US/news/2020-07-23-borderlands-3-anniversary-celebration/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software