Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2020 14:01
The Last of Us Naughty Dog przemiana Ellie
3565V

The Last of Us na kapitalnej grafice. Autor pokazał przemianę Ellie

Na przestrzeni dwóch gier Naughty Dog gracze doświadczyli dużej przemiany Ellie. W The Last of Us poznaliśmy młodą dziewczynkę, gdy pod koniec kontynuacji wcieliliśmy się w dorosłą kobietę, która podąża za zemstą. Jeden z autorów postanowił uchwycić całą przemianę głównej bohaterki The Last of Us 2.

O fabule The Last of Us 2 krążą różne opinie, ale trzeba przyznać, że Naughty Dog potrafiło uchwycić przemianę Ellie i zaprezentować jej różne oblicza. Na początku pierwszej przygody poznajemy młodą dziewczynę, która nie jest pewna swojej sytuacji, ale już w kontynuacji mamy okazję wcielić się w świadomą, pewną siebie kobietę, która podąża za zemstą. Dwie przygody stworzone przez Neila Druckmanna odcisnęły swoje piękno na protagonistce i w kapitalny sposób sytuację przedstawił IconicNephilim.

Grafik postanowił uchwycić kultowe momenty dla dwóch przygód Ellie i zaprezentował je na planszy – zobaczycie tutaj na początku młodą dziewczynę, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę, w trakcie widzimy walczącą ze swoimi demonami Ellie, by na końcu dostrzec już dorosłą kobietę. Czy spełnioną? Może dowiemy się w The Last of Us 3, gdy Naughty Dog zdecyduje się rozwijać tę serię i będzie kontynuować rozpoczętą lata temu opowieść.

Szczerze mówiąc patrząc na tę grafikę nie jestem do końca przekonany, czy faktycznie Naughty Dog powinno zabierać się za kolejną przygodę Ellie – bo co tutaj więcej można powiedzieć? Natomiast chętnie poznałbym dodatkowe opowieści z przeszłości, które rozwinęłyby przykładowo wątek Joela.

Jak oceniacie zaprezentowaną grafikę? Sprawdźcie również nowości z The Last of Us 2 oraz poznajcie informacje na temat „emocjonalnego rdzenia”, którego potrzebuje The Last of Us 3.

The Last of Us 1-2 plakat - 1

The Last of Us 1-2 plakat - 2

Źródło: Twitter: conicNephilim

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II