Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.08.2020 11:56
Xbox Series X kontroler
2217V

Kontroler Xbox Series X bez obudowy. Kolejne zdjęcie nowego pada

W tym tygodniu mogliśmy podziwiać pierwsze "niemarketingowe" zdjęcia Xbox Seriex X. Pojawiają się też fotki nowego kontrolera do next-genowej konsoli.

Od wczoraj wiemy już, że nowy kontroler, stworzony na potrzeby Xbox Series X waży trochę więcej od poprzedniej konstrukcji Microsoftu (244 gram vs 236 gram).

Brad Sams zachwycał się wczoraj nowym kontrolerem, który jest wg niego "bardziej zwarty". Redaktor podzielił się też zdjęciem rozebranego kontrolera do Xbox Series X. Dzięki niemu możemy przyjrzeć się, co skrywa obudowa konstrukcji. Na pierwszy rzut oka nie mamy tu do czynienia z dużymi różnicami względem dawnej konstrukcji. Oczywiście inne jest wykonanie D-pada. Wprowadzono też przycisk w centralnej części kontrolera. Oprócz tego trudno mówić jednak o większych wizualnych modyfikacjach. Dla porównania możecie tutaj sprawdzić wnętrze obecnego modelu kontrolera Xbox One.

Czekamy cały czas na podanie dokładnej daty premiery Xbox Series X. Wiele wskazuje na to, że premiera odbędzie się w pierwszych dniach listopada.

Źródło: https://twitter.com/bdsams/status/1296186059001335809

Tagi: Microsoft pad Xbox Xbox Series X