Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2020 23:02
Call of Duty Black Ops: Cold War
5159V

Call of Duty Black Ops: Cold War oficjalnie! Zwiastun zapowiada pełen pokaz

Koniec wyczekania na ruch Activision. Gracze odblokowali ostatni bunkier, zobaczyli atomówkę, a teraz otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nowej części Call of Duty. To dopiero początek, ale materiał zaprasza graczy na pełną prezentację Call of Duty Black Ops: Cold War.

Potwierdziły się wszystkie przecieki i plotki. Call of Duty 2020 to Call of Duty Black Ops: Cold War! Informatorzy tym razem nie zawiedli i nawet potwierdziły się doniesienia dotyczące pokazu gry – gracze musieli dokopać się do ostatniego bunkra i zobaczyć bombę atomową, by kampania marketingowa ruszyła.

Dzisiaj otrzymaliśmy materiał, który jednak przygotowuje nas na coś znacznie większego. 26 sierpnia, czyli już w przyszłym tygodniu, odbędzie się pełen pokaz Call of Duty Black Ops: Cold War.

Trzeba przyznać, że wszystko tym razem trwało za długo – zazwyczaj w maju otrzymujemy zajawkę nowej strzelanki Activision, by w czerwcu zobaczyć pełną prezentację gry, a teraz musieliśmy zaczekać aż do końcówki sierpnia. Mimo wszystko gracze mogą szykować się na nowy tytuł.

Przedstawiony dzisiaj materiał jest bardzo klimatyczny – twórcy już wcześniej pokazali, że potrafią budować atmosferę przed pokazem gry i nie inaczej jest tym razem. Za nowe Call of Duty odpowiada Treyarch, które w 2018 roku zaproponowało graczom Call of Duty: Black Ops 4. Według standardowego harmonogramu, deweloperzy powinni zaoferować shooter w 2021 roku, ale Sledgehammer Games zostało odsunięte od rozwoju serii i deweloperzy musieli przyspieszyć prace nad produkcją.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Call of Duty call of duty 2020 Call of Duty Black Op Call of Duty Black Ops: Cold War