DC FanDome z nowym zwiastunem. Wydarzenie zostało podzielone na 2 części

News
768V
DC FanDome z nowym zwiastunem. Wydarzenie zostało podzielone na 2 części
Wojciech Gruszczyk | 19.08.2020, 17:22

W najbliższą sobotę odbędzie się DC FanDome, podczas którego zobaczymy między innymi dwie nowe gry szykowane na zlecenie Warner Bros. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ impreza właśnie została podzielona na dwie części.

W najbliższą sobotę odbędzie się DC FanDome, ale teraz możemy potwierdzić, że wydarzenie zostanie podzielone. W weekend będziemy świadkami imprezy zatytułowanej Hall of Heroes i podczas 24 godzin wszystkie przygotowane treści zostaną wyświetlone trzykrotnie. Tak by każdy fan DC mógł doświadczyć show.

Warner Bros. zapowiedziało także Explore the Multiverse i pod tą nazwą kryje się drugi DC FanDome, który odbędzie się dopiero 12 września. W tym wypadku organizatorzy zaprezentują szereg paneli oraz materiałów, ale widzowie będą mogli wybrać odpowiednie dla siebie atrakcje – będzie to zupełna odwrotność Hall of Heroes, podczas którego będziemy obserwować wcześniej nagrany materiał.

Nie musicie się obawiać o gry. W najbliższą sobotę zobaczymy Batman: Gotham Knights oraz Suicide Squad: Kill the Justice League (poznajcie najnowsze plotki), a nawet zerkniemy na „The Batman”. Potwierdziły się tym samym plotki, według których Matt Reeves opracował już pierwszy zwiastun.

Warner Bros. postanowiło podzielić imprezę, ponieważ ma wiele do zaprezentowania. W sobotę mamy zobaczyć pewną niespodziankę – poniżej zobaczcie zwiastun DC FanDome Hall of Heroes.

Źródło: https://www.ign.com/articles/dc-fandome-split-2-events-hall-of-heroes-explore-the-multiverse-august-22-september-12

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych