Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2020 14:30
Polish Gaming Hardware 2020
942V

Polish Gaming Hardware 2020. Wypełnij ankietę i zgarnij nagrody

Specjaliści z Try Evidence przychodzą do czytelników PPE z kolejną ankietą. Teraz jednak za odpowiedzenie na kilka pytań możecie zgarnąć nagrody. Firma przygotowała ciekawe pytania i czeka na odpowiedzi naszej społeczności.

Try Evidence to firma zajmująca się badaniem rynku i branży gier. Teraz specjaliści postanowili wypytać graczy o ich preferencje sprzętu – komputerów, komponentów oraz akcesoriów gamingowych. Zainteresowani na początku odpowiedzą na krótkie pytania dotyczące swojej osoby (płeć, wiek, wykształcenie), by następnie zacząć odpowiadać na konkrety.

Try Evidence pyta teraz o między innymi marki monitorów, peryferiów czy też znajomość poszczególnych firm i ich rozpoznawalność w Sieci. Try Evidence chce się także dowiedzieć, jaki posiadamy sprzęt i czy możemy go uznać za gamingowy. Mamy także szansę ocenić zróżnicowane korporacje pracujące nad sprzętem, a nawet wyrażamy swoją opinię na temat samego gamingu czy też e-sportu. Udzielenie odpowiedzi na pytania nie zajmie więcej niż 20 minut.

Firma badawcza postanowiła teraz nagrodzić graczy, którzy wezmą udział w ankiecie – zainteresowani mają szansę wygrać jedną z 30 nagród:

  • 9x Zestaw do rzeczywistości wirtualnej (VR) na twoim smartfonie. W zestawie gogle na smartfony 4,7 – 6 cali (Android oraz iOS) oraz kontroler bluetooth. 
  • 8x Zestaw słuchawkowy kompatybilny z wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth; umożliwia jednoczesne sparowanie dwóch telefonów.
  • 5x Gamepad przewodowy do komputerów PC. Wysposażony w funkcję wibracji. Działa w trybach cyfrowym oraz analogowym.
  • 4x Głośniki komputerowe 2.0 z wyjściem słuchawkowym. Zasilane z portu USB, idealne do laptopa.
  • 2x Gaming Mousepad z jedwabnym wykończeniem 28 szwami na cal; wymiary: 900 x 400 x 3 mm z antypoślizgowym i pochłaniającym wstrząsy gumowym spodem.
  • 1x Powerbank 5000 mAh. 
  • 1x Subwoofer: aktywny głośnik 6.5” o łącznej mocy wyjściowej: 70W, łączność bezprzewodowa.

Try Evidence nie podaje marek nagród, by w żaden sposób nie wpływać na przebieg badania. Macie wolne 20 minut? Zachęcamy do pomocy Try Evidence.

 

Źródło: https://tryevidence.com/polish-gaming-hardware-2020-badanie

Tagi: ankieta gaming Try Evidence