Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2020 14:57
Xbox Series X prawdziwe zdjęcia
9299V

Xbox Series X na prawdziwych zdjęciach. Niemcy zaprezentowali konsolę Microsoftu

W niemieckim Saturnie pojawił się Xbox Series X. Urządzenie trafiło do specjalnej gabloty, ale mimo pewnych ograniczeń, gracze przygotowali zdjęcia prezentujące urządzenie korporacji z Redmond.

Microsoft i Sony nie mogą liczyć na standardową promocję nowej generacji, ponieważ pandemia wpłynęła na działania obu korporacji. Firmy nie mają okazji do zaprezentowania konsol na targach, gdzie gracze otrzymaliby dostęp do urządzeń, ale jak widać – sklepy starają się zainteresować publikę next-genami.

W niemieckim Saturnie przygotowano specjalną strefę dla graczy, gdzie zainteresowani mogą zagrać w kilka tytułów z PC lub sprawdzić nowy sprzęt. Wśród urządzeń pojawił się już Xbox Series X, ale przynajmniej aktualnie urządzenie nie zostało podłączone i nie prezentuje next-genowych tytułów.

Niemcy otrzymali szansę, by zaprezentować konsolę, więc wrzucili ją w specjalną gablotę – mimo to trzeba przyznać, że „mała lodówka” wygląda coraz lepiej. Chętnie postawię ten sprzęt pod koniec roku obok PS5. Na fotografiach zobaczycie Xboksa Series X z każdej strony – warto zwrócić uwagę na porty, wśród których pojawia się slot na rozbudowę pamięci wewnętrznej konsoli. W tym miejscu wykorzystamy wspomniane wcześniej karty firmy Seagate.

Microsoft w ubiegłym tygodniu potwierdził, że Xbox Series X jest niezwykle cichy i urządzenie będzie mocno wspierane przez deweloperów [email protected].

Xbox Series X - prawdziwe zdjęcia - Niemcy - 1

Xbox Series X - prawdziwe zdjęcia - Niemcy - 2

Xbox Series X - prawdziwe zdjęcia - Niemcy - 3

Xbox Series X - prawdziwe zdjęcia - Niemcy - 4

Źródło: Twitter: KeemaMr

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Series X