iPhone z zainstalowanym Fortnite sprzedawany za niedorzeczne sumy. Gracze szukają okazji

Gry
2056V
iPhone z zainstalowanym Fortnite sprzedawany za niedorzeczne sumy. Gracze szukają okazji
Wojciech Gruszczyk | 17.08.2020, 14:03

Apple i Google wciąż walczą z Epic Games, a cały konflikt okazał się świetną okazją dla graczy, którzy próbują zarobić. iPhone z zainstalowanym Fortnite to teraz prawdziwy unikat, którego ceny dochodzą nawet do 37 tysięcy zł.

Epic Games w ubiegłym tygodniu dodało do Fortnite płatności bezpośrednie, by nie musieć dzielić się z Apple oraz Google zarobionymi pieniędzmi, ale w konsekwencji obie firmy wyrzuciły najpopularniejszy Battle Royale ze swoich sklepów. Epic postanowiło podać obie firmy do sądu, jednak nie wiemy tak naprawdę, jak ten konflikt zostanie rozwiązany.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz gra nie jest dostępna do pobrania z App Store oraz Google Play, ale na Androidzie to nie jest problem, ponieważ wciąż możemy skorzystać z instalatora Epic Games i zainstalować produkcję na każdym urządzeniu.

Gorzej sytuacja wygląda w przypadku iPhone'ów, więc gracze próbują wykorzystać okazję. Na eBayu pojawiło się wiele ofert starszych lub nowych smartfonów Apple, które zawierają zainstalowanego Fortnite. Jak wiadomo mając aplikację na sprzęcie, nadal możemy cieszyć się z rozgrywki Battle Royale.

Takie „unikalne” urządzenia (jeśli tak można powiedzieć o milionach smartfonów z zainstalowaną grą...) są sprzedawane nawet za 10 tysięcy dolarów (37 tysięcy zł). Ceny są bardzo różne, ale też sprzedawcy oferują różnorodne modele urządzeń w lepszym lub gorszym stanie.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie na tyle zdesperowany, by wydać ponad 35 tysięcy na starszy smartfon z Fortnite, ale wystarczy opchnąć takie jedno urządzenie, by móc pozwolić sobie na kilka ciekawych gadżetów lub nawet sumę dołożyć do przyzwoitego samochodu.

iPhone z zainstalowanym Fortnite sprzedawany za niedorzeczne sumy. Gracze szukają okazji

Źródło: https://www.ubergizmo.com/2020/08/iphones-with-fortnite-ebay/ https://www.imore.com/people-are-already-selling-iphones-fortnite-installed-huge-sums

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper