Xbox One S Version 2 w planach Microsoftu? Tajemnicze urządzenie pojawiło się w bazie danych sklepu

Plotka
1357V
Xbox One S Version 2 w planach Microsoftu? Tajemnicze urządzenie pojawiło się w bazie danych sklepu
Wojciech Gruszczyk | 17.08.2020, 14:33

Microsoft może wkrótce nie tyko przedstawić Xboksa Series S oraz udostępnić szczegóły Xboksa Series X. W bazie danych sklepu Target został dodany Xbox One S V2, który może być odświeżoną wersją znanej konsoli.

Microsoft świętuje dzisiaj świetne noty Microsoft Flight Simulator, ale korporacja musi przygotowywać się na kolejne ruchy. Jak wiadomo firma ma do zaprezentowania przynajmniej Xboksa Series S, którego powstanie potwierdził biały kontroler do next-genowego Xboksa.

Teraz jednak okazuje się, że korporacja może szykować jeszcze jedną konsolę. Amerykański Target dodał już do swojej bazy Xboksa One S V2, który będzie dostępny z dyskiem 1TB. Cena jest identyczna względem aktualnego modelu, więc prawdopodobnie będzie to wyłącznie odświeżenie systemu.

Jak wiadomo Microsoft zakończył produkcję Xboksa One X i Xboksa One S All-Digital Edition, ale najwidoczniej do sklepów trafi odświeżony model. Bardzo możliwe, że firma zdecydowała się wrzucić do pudełka nowy kontroler – wtedy niezależnie od wybranego urządzenia (Xbox One S V2, Xbox Series S, Xbox Series X) otrzymalibyśmy najnowszego pada Microsoftu.

Aktualnie nie mamy pewności, co przygotowuje gigant z Redmond, ale wszystkie szczegóły dotyczące urządzenia powinny zostać ujawnione w następnych tygodniach.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/us-retailer-lists-xbox-one-s-version-2/

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper