Iza Łęcka Iza Łęcka 17.08.2020 10:03
Microsoft Flight Simulator
2826V

Microsoft Flight Simulator to aktualnie najlepsza gra 2020 roku. Pierwsze recenzje potwierdzają hit

Pierwsi dziennikarze dzielą się swoimi wrażeniami z Microsoft Flight Simulator, potwierdzając niezwykle wysoką jakość produkcji. Aktualnie tytuł zasila grono najlepszych gier 2020 roku. Sprawdźcie, na co szczególną uwagę zwracali recenzenci.

Już jutro Microsoft Flight Simulator na komputerach osobistych zadebiutuje, tymczasem gracze oczekujący na premierę mogą być spokojni, bowiem produkcja prezentuje bardzo wysoką jakość. Zgodnie z pierwszymi recenzjami – możemy się spodziewać jednej z najlepszych gier 2020 roku.

Dziennikarze zachwalają fenomenalną oprawę, szczegółową symulację, wspaniałe odtworzenie całego globu, możliwość dostosowania rozgrywki zgodnie z własnymi oczekiwaniami (wszystko zależy od ustawień – jest to produkcja dla każdego), doceniają również różnorodne wrażenia płynące z prowadzenia maszyny. Jednym z nielicznych minusów są pewne niedociągnięcia związane z wyglądem miast, które nie zostały ręcznie dopracowane przez deweloperów.

„Microsoft Flight Simulator jest naprawdę niesamowity. Trudno w pełni opisać, jakie to wspaniałe uczucie wskoczyć do samolotu, mając wolność latania do i z dosłownie każdego miejsca na całym świecie.”

Powyższymi słowami Microsoft Flight Simulator docenia redakcja IGN, oceniająca symulator na 10/10. Seth Macy to nie jedyny dziennikarz, według którego na rynku za moment zadebiutuje jedna z najlepszych gier 2020 roku.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na portalu Opencritic, Microsoft Flight Simulator może pochwalić się średnią ocen na poziomie 94% – to obecnie najwyżej oceniona produkcja 2020 roku, detronizująca The Last of Us 2 (93%), Half-Life Alyx (92%) czy Animal Crossing: New Horizons (90%).

Nie możemy zapomnieć, że Microsoft Flight Simulator będzie dostępny w ramach abonamentu Xbox Game Pass – w ciągu dwóch najbliższych tygodni, gracze mogą liczyć na cztery mocne produkcje. Sprawdźcie ostatni zwiastun wychwalanego symulatora, jak również kilka nowych fragmentów rozgrywki zamieszczonych poniżej.

Microsoft Flight Simulator - pierwsze oceny (94%)

  • IGN - 10 / 10.0
  • GamingTrend - 10 / 10.0
  • Gamerheadquarters - 10 / 10.0
  • Saving Content - 10 / 10.0
  • Spaziogames 9.3 / 10.0
  • Attack of the Fanboy - 9 / 10
  • TrueAchievements - 9 / 10
  • TrustedReviews - 9 / 10
  • Gameblog - 9 / 10

Źródło: https://www.opencritic.com/game/9793/microsoft-flight-simulator/

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios