The Legend of Zelda: Skyward Sword trafi na Nintendo Switcha? Amazon zdradził niespodziankę Nintendo

Plotka
1381V
The Legend of Zelda: Skyward Sword trafi na Nintendo Switcha? Amazon zdradził niespodziankę Nintendo
Iza Łęcka | 17.08.2020, 08:16

Czyżby Nintendo szykowało się nie tylko do ujawnienia wielu gier z Mario w roli głównej? Na stronie Amazonu możemy dostrzec zakładkę z nową wersją The Legend of Zelda: Skyward Sword. Gra powinna powrócić na rynek jeszcze w tym roku.

Od miesięcy wyczekujemy na wielką prezentację produkcji przygotowanych z myślą o 35-leciu Super Mario. Możemy się spodziewać, że Big N już wkrótce ujawni kilka tytułów upamiętniających wąsatego hydraulika pochłaniającego grzybki i ratującego księżniczkę z każdej opresji.

Ostatnio informowaliśmy naszą społeczność o bardzo dobrych wynikach Nintendo, choć większość sympatyków marki wyczekuje na konkretne zapowiedzi nowych produkcji na końcówkę 2020 roku, których jeszcze się nie czekaliśmy. Co ciekawe, drogą Pikmina 3 Deluxe może wkrótce podążyć The Legend of Zelda: Skyward Sword, który został dostrzeżony przez graczy na brytyjskim Amazonie.

Japoński producent na pewno musiałby odświeżyć rozgrywkę, gdyż oryginał z Nintendo Wii przedstawiał potencjał sterowania ruchem na konsoli Nintendo. Najnowsza platforma korporacji również oferuje ową formę rozgrywki, ale musimy pamiętać, że istnieje Nintendo Switch Lite, który nie posiada odłączanych Joy-Conów.

Odświeżona wersja The Legend of Zelda: Skyward Sword mogłaby zwrócić uwagę wielu graczy, którzy cenią sobie przygody Linka – Nintendo pracuje już nad kontynuacją The Legend of Zelda: Breath of the Wild, choć wciąż nie zdradzono daty debiutu nowości. Powrót Skyward Sword mógłby okazać się przyjemną formą oczekiwania i gratką dla sympatyków wielkiego uniwersum. Trzeba jednak podkreślić, że informacja w żaden sposób nie została jeszcze potwierdzona przez Nintento, zatem wyczekujemy wszelkich ogłoszeń.

The Legend of Zelda: Skyward Sword trafi na Nintendo Switcha? Amazon zdradził niespodziankę Nintendo

Źródło: https://gamingbolt.com/the-legend-of-zelda-skyward-sword-switch-listing-pops-up-on-amazon-uk

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper