Pikmin 3 Deluxe na zwiastunie. Nintendo potwierdziło nowości oraz datę premiery

Gry
944V
Pikmin 3 Deluxe na zwiastunie. Nintendo potwierdziło nowości oraz datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 05.08.2020, 16:12

Nintendo potrafi zaskoczyć. Firma właśnie ujawniła Pikmin 3 Deluxe prezentując zwiastun gry, podając datę premiery i przedstawiając szczegóły. Gracze mogą liczyć na nowości, które mogą zachęcić wielu posiadaczy Nintendo Switchów.

Pikmin 3 zadebiutował na Nintendo Wii U w 2013 roku i jest to kolejna produkcja, która zostanie przerzucona na Nintendo Switcha. Tytuł nie mógł trafić do szerokiego grona odbiorców na poprzedniej konsoli japońskiej korporacji, ale najnowsza platforma na pewno sprawi, że gra zostanie dostrzeżona przez nowych graczy.

Pikmin 3 Deluxe zadebiutuje 30 października i produkcja zawiera wiele poziomów trudności, nowe misje poboczne z udziałem Olimara i Louie oraz wszystkie rozszerzenia przygotowane do oryginału. Fanów serii mogą szczególnie zainteresować dodatkowe wyzwania, ponieważ tytuł może trafić w gust graczy, którzy liczą na mocniejsze wrażenia.

Jak widać Nintendo dalej nie decyduje się na wielki Nintendo Direct, który przygotowałby miłośników Nintendo Switcha na nowości, ale przynajmniej w taki sposób możemy przygotowywać się na nowe pozycje. Będziecie grać?

Sprawdźcie ostatnie nowości przygotowane dla Nintendo Switcha oraz zestawienie najchętniej kupowanych tytułów.

Źródło: Nintendo

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper