Iza Łęcka Iza Łęcka 17.08.2020 07:35
PS5 konsola nowej generacji Sony
6445V

PS5 w rękach pierwszych redakcji. Dziennikarze w tym tygodniu sprawdzą PlayStation 5

Sony może szykować się do kolejnych ogłoszeń związanych z PS5. Pierwsi dziennikarze już w tym tygodniu sprawdzą możliwości PlayStation 5. Informację zdradził Tidux.

Zbliża się niezwykle gorący okres dla sympatyków marki PlayStation. Wiele na to wskazuje, że Sony przygotowuje się do ogłoszenia kolejnych konkretów dotyczących PS5, które mogą zostać ujawnione w najbliższych dniach. Tidux, informator związany z Sony, potwierdził istotną i interesującą wiadomość: już w tym tygodniu wybrane media z Wielkiej Brytanii otrzymają szansę sprawdzenia PlayStation 5.

Nie wiemy, kiedy dokładnie spadnie embargo na opublikowanie materiałów, ale najwidoczniej Sony jest już gotowe do zaprezentowania kolejnych elementów związanych z PS5. Możemy przypuszczać, że dziennikarze otrzymają niepowtarzalną szansę, by sprawdzić chociażby nowe menu PlayStation 5, które tym razem posiadać będzie szereg nowych funkcji – zgodnie z przeciekami oraz patentami, Sony umożliwi szybki dostęp do rozgrywki.

Japoński gigant wciąż ma sporo do pokazania, choć najwidoczniej zbliżamy się do momentu, gdy będą odsłaniane kwestie dotyczące urządzenia, przygotowując tym samym graczy na premierę PlayStation 5.

Konsola nowej generacji trafi do graczy jeszcze w tym roku.

Źródło: Twitter: Tidux

Tagi: playstation 5 ps5 sony