Iza Łęcka Iza Łęcka 15.08.2020 04:01
Wasteland 3 Xbox Game Pass
7451V

Xbox Game Pass pokaże siłę. W 2 tygodnie aż 4 premierowe gry

Microsoft inwestuje ogromne pieniądze w Xbox Game Pass, a najbliższe dni dobitnie pokażą prawdziwy charakter usługi. W ciągu następnych dwóch tygodni gracze zgarną aż cztery produkcje, które będą dostępne w usłudze od dnia debiutu.

Microsoft przeżywa nieco niedogodności związanych z przełożeniem premiery Halo Infinite, choć wczoraj mogliśmy usłyszeć zapewnienia o stworzonym planie naprawczym. Phil Spencer pragnie zaoferować w Xbox Game Pass nowe gry, których zadaniem będzie przyciągnięcie szerokiej publiki do nowej konsoli Amerykanów.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Microsoft wciąż planuje przejmować kolejne studia, które będą rozwijać produkcje dla Xbox Game Pass, a w najbliższym czasie staniemy się świadkami pokazu mocy usługi. W niespełna dwa tygodnie gracze pobiorą aż cztery tytuły w ramach abonamentu – trzeba jednak podkreślić, że jeden z nich nie jest wydawany przez Xbox Game Studios.

Subskrybenci Xbox Game Pass rozpoczną przygodę z Microsoft Flight Simulator (18 sierpnia – aktualnie na PC), później zapoznają się z nowym Battletoads (20 sierpnia), by po tygodniu otrzymać pierwszy odcinek Tell Me Why (27 sierpnia), a przyjemności zakończyć Wasteland 3 (28 sierpnia). W 11 dni gracze posiadający aktywny Xbox Game Pass pobiorą cztery zróżnicowane pozycje, za które nie zapłacą dodatkowych pieniędzy – wszystko zostanie udostępnione w ramach stałego abonamentu.

Strategia obrana przez Microsoft była wielokrotnie komentowana przez graczy, nie ulega jednak wątpliwości, że Xbox Game Pass to dosłownie najlepsza usługa dostępna aktualnie na rynku.

Xbox Game Pass - 2 tygodnie - 4 gry

Źródło: Twitter: klobrille

Tagi: microsoft xbox xbox game pass Xbox One