Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2020 20:37
PS5 DualSense na polskiej reklamie
2260V

PS5 DualSense na polskiej reklamie. Firma potwierdza „Korzyści PlayStation”

PlayStation Polska opublikowało dzisiaj dwa ciekawe materiały. Firma potwierdza lokalną nazwę „PlayStation Advantage” oraz prezentuje spot kontrolera DualSense. Na zwiastunie również widzimy rodzime nazwy elementów kontrolera do PS5.

Na początku tego tygodnia informowaliśmy o PlayStation Advantage. Jest to zupełnie nowa akcja Sony, dzięki której japońska korporacja chce przekonywać graczy do kupowania PlayStation 5. Firma zadbała o szereg współprac, dzięki którym klienci PS5 otrzymają na wyłączność gry oraz zawartość do kolejnych tytułów od zespołów third-party.

PlayStation Polska opublikowało zwiastun Marvel's Avengers, który potwierdza, że w Polsce nie będziemy słyszeć o „PlayStation Advantage”, a zdecydowano się na wykorzystanie spolszczonej nazwy: „korzyści PlayStation”. Nie jest to jednorazowa akcja, więc w przyszłości (szczególnie w 2021 roku) mamy często słychać o „korzyściach”.

Na YouTube pojawiła się także reklama kontrolera DualSense, która zamiast „Haptic Feedback” zapowiada „Reakcję na dotyk”, a „Adaptive Triggers” zostały zastąpione zwrotem „Adaptacyjne efekty Trigger”. W tym wypadku zwiastun również nie jest nowy (główny oddział PlayStation opublikował go w czerwcu), ale przynajmniej teraz widzimy, jak kontroler do PlayStation 5 będzie promowany w Polsce.

Sprawdźcie również nowe zdjęcia kontrolera DualSense.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dualsense playstation 5 ps5 sony