Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2020 17:44
GTA Online Summer Special Los Santos
777V

GTA Online Los Santos Summer Special na zwiastunie. Rockstar Games pokazuje nowości

Rockstar promuje najnowsze igraszki w Los Santos. Twórcy opublikowali zwiastun prezentujący nowości z najnowszej aktualizacji do GTA Online, dzięki którym gracze mogą między innymi zapoznać się z nowymi misjami oraz wskoczyć w kolejne samochody.

Wczoraj Rockstar Games zaprezentowało szczegóły nowej aktualizacji do GTA Online, która oferuje między innymi nowe pojazdy, misje w kooperacji, tory Open Wheel, a nawet deweloperzy udostępnili możliwość tworzenia własnych tras. Nowości jest sporo i teraz studio postanowiło zaprezentować atrakcje na świeżym zwiastunie.

Zespół odpowiedzialny za GTA Online wciąż nie zawodzi i sieciowe Grand Theft Auto 5 stale otrzymuje ciekawe i angażujące rozszerzenia. Tytuł wciąż rośnie, a nie możemy zapomnieć, że GTA 5 zadebiutuje na nowej generacji i wtedy GTA Online otrzyma samodzielną wersję – autorzy będą mogli oddzielić kampanię od trybu multiplayer. Na PlayStation 5 i Xboksie Series X pojawi się nowa, ekskluzywna zawartość, która ma zostać zapowiedziana jeszcze w tym roku – studio ma rozpocząć wielkie wydarzenie.

Trzeba przyznać, że GTA Online otrzymało genialne wsparcie i szkoda jedynie, że Rockstar w taki sposób nie dba o Red Dead Online. Wczoraj informowałem o dużych problemach na Dzikim Zachodzie – sieciowy wariant zabawy jest aktualnie niegrywalny.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North