Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2020 16:57
Red Dead Online z gigantycznymi błędami
4242V

Red Dead Online z gigantycznymi błędami. Gracze wyśmiewają grę i pokazują wielkie problemy

Gracze Red Dead Online jeszcze niedawno narzekali na brak aktualizacji, ale jestem przekonany, że teraz większość z nich chciałaby, by Rockstar Games nie rozwijało produkcji. Zamiast oczekiwanych nowości, serwery są teraz przeładowane błędami.

GTA Online stale otrzymuje nowe i ciekawe aktualizacje (nawet dzisiaj zadebiutowało Los Santos Summer Special), więc fani Red Dead Online rozpoczęli protest. Zainteresowani przebierali się za klaunów i próbowali tym samym wymusić na deweloperach odpowiednią reakcję.

Ta nadeszła, ale najnowsza aktualizacja dosłownie zepsuła sieciowy tryb z Red Dead Redemption 2. Gracze dzielą się materiałami, na których trafiają na serwery bez NPC-ów i zwierząt, pod ich nogami pojawiają się pociągi, nie mogą strzelać, konie zamiast galopować stoją w miejscu, zainteresowani stracili dostęp do misji i ich progresja została wstrzymana.

Jednym zdaniem: Red Dead Online zostało zniszczone. Fani śmieją się z Rockstar Games prezentując kolejne zabawne materiały, które jednak pokazuje wielkie problemy tytułu. Sieciowe RDR 2 jest aktualnie niegrywalne i autorzy muszą jak najszybciej pracować nad stosowną aktualizacją.

Poniżej możecie sprawdzić, z jakimi atrakcjami mierzą się teraz gracze Red Dead Online. Rockstar tymczasem skupia się na wdrożeniu nowej aktualizacji do GTA Online.

Źródło: https://www.polygon.com/2020/8/11/21363295/red-dead-online-patch-bug-animals-npcs-ghosts-missing-shooting-rockstar-games

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two