GTA Online na PS5 i Xboksie Series X zostanie znacząco rozbudowane? Gracze mają wrócić do Liberty City z GTA 4

Gry (plotka)
5097V
GTA Online na PS5 i Xboksie Series X zostanie znacząco rozbudowane? Gracze mają wrócić do Liberty City z GTA 4
Iza Łęcka | 30.07.2020, 10:54

Rockstar Games nie zapomina o GTA 5 i GTA Online, a najnowsze doniesienia sugerują moc atrakcji przygotowywanych dla sieciowych zmagań. Gracze mają szykować się na większe serwery i powrót ulubieńców.

Rockstar Games od lat rozwija GTA Online, jednak w bliżej nieokreślonym czasie na serwerach zadebiutuje „największa do tej pory aktualizacja”, która zaoferuje zupełnie nowy napad. Wiele na to wskazuje, że w atrakcję zostaną mocno zaangażowani aktorzy grający głównych bohaterów GTA 5, ponieważ Ned Luke (Michael) oraz Shawn Darnell Fonteno (Franklin) wypowiedzieli się o nadciągającym DLC.

Aktorzy prowadzili wspólną sesję na Instagramie, gdzie odnieśli się również do kwestii związanych z GTA 6. Luke i Fonteno wątpią, że będą mogli powrócić do nowego Grand Theft Auto, choć aktor podkładający głos do postaci Franklina powiedział wprost, że świetne byłoby zostać NPC, który wysyła graczy na misje. Kontynuując wypowiedź, Fonteno enigmatycznie wspomniał, że „słyszał, że [twórcy-red.] chcą coś jeszcze z nimi zrobić, więc poczekajcie i zobaczycie”. Luke nie chciał wchodzić w szczegóły i nie podjął dyskusji.

Już wcześniej informowaliśmy o „jednej funkcji”, której gracze chcieliby doświadczyć w GTA Online na nowej generacji, choć deweloperzy mogą zaoferować znacznie ciekawszą atrakcję. Jeden z duńskich sklepów dodał do swojego katalogu produkcję Rockstar na PS5 i Xboksa Series X, w szczegółach zawierając informację o rozbudowanych serwerach – na next-genach mamy bawić się w 64-osobowych lobby.

GTA Online z napadem w Liberty City?

To jednak nie koniec ciekawych informacji o GTA Online. Według jednej z plotek, Rockstar chce zaproponować powrót do Liberty City z Grand Theft Auto IV. Jeszcze w grudniu ma pojawić się wspomniana, największa aktualizacja, która zapewni wielką mapę. Tereny zawitają w grze za sprawą nadciągającego napadu – prawdopodobnie gracze będą musieli dorwać się rezerw złota z Liberty City. W akcję zostanie zaangażowany Michael Hollick, który udzielił głosu Niko Bellicowi. Zgodnie z niepotwierdzonymi doniesieniami, gracze otrzymają dostęp do całego miasta – to właśnie LC ma być w kolejnych miesiącach rozwijane przez Rockstar. Deweloperzy mogą odpuścić przeładowane atrakcjami Los Santos na rzecz nowego obszaru i arsenału nowych misji.

Wiadomości nie została jeszcze potwierdzona i pozostaje nam czekać na oficjalne zapowiedzi, ale trzeba przyznać, że Rockstar może zapewnić graczom jeszcze więcej frajdy poprzez opisane nowości.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: https://www.vgr.com/gta-online-leak-64-player-servers-coming-game/ + https://bit.ly/311Z9Ep + https://bit.ly/3fex7KY

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper