Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.08.2020 12:28
Call of Duty 2020
1508V

Call of Duty: Black Ops Cold War. Odnaleziono stronę z teaserem nowej gry!

Wszystko wskazuje na to, że już w tym tygodniu poznamy nową odsłonę serii Call of Duty i że akcja w tej strzelaninie będzie osadzona w latach 50. lub 60.

Od pewnego czasu w Call of Duty: Warzone pojawia się zawartość naprowadzająca na zapowiedź Call of Duty 2020. Dziennikarze otrzymali też w ostatnich dniach tajemnicze przesyłki z rzutnikami slajdów z lat 50., o czym pisaliśmy tutaj.

Najnowszy trop naprowadzający na Call of Duty 2020 (aka Call of Duty: Black Ops Cold War) to strona z teaserem, którą uruchomiło Activision. Witryna została odkryta po tym jak osoby, które otrzymały projektory wyświetliły na nim dołączone slajdy. Każdy otrzymał inny zestaw slajdów, ale dzięki komunikacji fanów z zebranych informacji udało się złożyć adres witryny prawdopodobnie promującej Call of Duty: Black Ops Cold War. Na stronie widać urządzenia typowe dla lat 50. i 60., np. telewizor kineskopowy dawnego typu. To kolejny sygnał, że akcja nowej strzelaniny będzie się pewnie odbywać w realiach epoki zimnej wojny, która trwała w latach 1947-1991. Prawdopodobnie gra skupi się przede wszystkim na wojnie wietnamskiej.

Witryna informuje, że do ważnego ogłoszenia dojdzie 14 sierpnia o godzinie 12:00, czyli w najbliższy piątek. Prawdopodobnie wtedy poznamy pierwsze oficjalne informacje o Call of Duty 2020. W kodzie źródłowym strony pojawia się nazwa "Activision".

Stronę z teaserem ogłoszenia znajdziecie tutaj.

Źródło: https://pawntakespawn.com/tv
https://www.dualshockers.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-now-has-a-teaser-website/

Tagi: Call of Duty call of duty 2020 cold war