Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 19:19
call of duty projektor
1422V

Call of Duty 2020 wciąż nie zostało zapowiedziane. Zawartość skrzynek frustruje kolejnych graczy

Activision najwidoczniej nie przejmuje się zbliżającą się połową sierpnia i chce małymi krokami prezentować nowe Call of Duty. Streamerzy otworzyli skrzynie, w których znalazły się projektory. Zainteresowani mogą uczestniczyć w ciekawej zabawie, która jednak powinna odbyć się dobre 3 miesiące temu.

Tajemnicze skrzynie zostały otwarte, ale zamiast potwierdzonej nazwy, szczegółów kolejnej odsłony lub nawet odnośnika do pierwszego zwiastuna, Activision wrzuciło do paczek projektory. Streamerzy mogli sprawdzić kilka slajdów, które podobno mają prezentować lokacje oraz nazwy map.

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawy pomysł na promocję nowego Call of Duty, ale w Sieci pojawiają się proste komentarze – takie wydarzenie powinno odbyć się znacznie wcześniej. Teraz gracze chcieliby usłyszeć o konkretach, a nie patrzeć na fotki.

Mimo wszystko nie brakuje fanów Call of Duty, którzy uczestniczą w tej zabawie i szukają teraz kolejnych informacji przybliżających zainteresowanych do Call of Duty 2020. Zazwyczaj w sierpniu mogliśmy spojrzeć już na konkretny gameplay, a zamiast tego aktualnie obserwujemy kolejne zajawki.

Deweloperzy już w zeszłym tygodniu zaprezentowali ciekawe atrakcje w Call of Duty: Warzone, ale wciąż czekamy na finał wydarzenia.

Źródło: Twitter: charlieINTEL

Tagi: Activision Call of Duty call of duty 2020