Iza Łęcka Iza Łęcka 11.08.2020 09:35
Xbox Series X / S pad - biały unboxing
2216V

Xbox Series X zadebiutuje na początku listopada? Nowy kontroler rozbudził nadzieję na szybką premierę

W Sieci zagościł unboxing nowego kontrolera do Xboksa Series X i Xboksa Series S. Kolejni gracze podłączają sprzęt do aktualnie wydanych konsol, wśród szczegółów gwarancji doszukując się informacji, które mogą zaciekawić sympatyków marki wyczekujących na next-gena.

Od wczoraj w Sieci pojawiają się kolejne materiały prezentujące biały kontroler Microsoftu. Urządzenie wciąż nie zostało oficjalnie przedstawione, tymczasem najnowszy unboxing pozwala dokładnie przyjrzeć się wszystkim jego elementom oraz spojrzeć na porównania z innym sprzętem.

Gracze podłączając biały kontroler chociażby do Xboksa One czy komputerów osobistych, już teraz wypróbowują możliwości next-genowego urządzenia amerykańskiej korporacji. Sytuacji przygląda się cała branża, jednak Microsoft jak na razie nie odniósł się do najświeższych materiałów. Zastanawiające jest również, dlaczego pady tak szybko znalazły się w sprzedaży.

Co więcej, przeciek mógł zdradzić ważną wiadomość – datę premiery Xboksa Series X i Xboksa Series S. Tak przynajmniej twierdzą entuzjaści marki, którzy łączą owe wydarzenie z gwarancją nowego kontrolera. Gdy urządzenie zostanie zarejestrowane w systemie Microsoftu, wyświetla się data: 11/5/2021.

Zdaniem niektórych graczy, Xbox Series X i Xbox Series S mają zadebiutować właśnie 5 listopada 2020 roku, bowiem pad oficjalnie powinien zadebiutować na rynku wraz z next-genem (data zakończenia rocznej gwarancji urządzenia wskazuje na początek listopada). Nie mamy pewności, czy podana data jest prawdziwa, jednak wczoraj Microsoft zrezygnował z projektu Xbox 20/20, pragnąc jeszcze częściej spotykać się z graczami – miejmy nadzieję, że już wkrótce korporacja zabierze głos i wyjaśni wszelkie pojawiające się przecieki.

Xbox Series X - S - data gwarancja

Źródło: https://www.resetera.com/threads/xbox-series-s-x-releasing-november-5-6-2020-leaked-controller-warranty-hints-at-potential-release-date-update-video-of-controller-unboxing.265998/

Tagi: data premiery kontroler pad Xbox Series S Xbox Series X