Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 16:36
Xbox Series X biały pad
1114V

Xbox Series S ma zostać ujawniony w przeciągu najbliższych 3 tygodni. Biały kontroler u kolejnego gracza

Microsoft przeżywa właśnie sytuację, z którą Sony mierzyło się przed prezentacją PlayStation 4 Slim. Kolejny gracz zaprezentował biały, next-genowy kontroler, który potwierdza nadejście Xboksa Series S. Teraz jedynie brakuje nam informacji od wydawcy.

Z samego rana zaprezentowaliśmy na portalu zdjęcia oraz materiał wideo białego kontrolera do między innymi Xboksa Series X, ale na pudełku urządzenia pojawiła się ważna wiadomość – pad jest również kompatybilny z Xboksem Series S.

Nie wiemy tak naprawdę, w jaki sposób gracz dotarł do next-genowego sprzętu Microsoftu, ale najwidoczniej mówimy tutaj o większym przecieku. Już druga osoba pochwaliła się na Twitterze nowym sprzętem.

Sytuacja przypomina problemy Sony przed pokazem PlayStation 4 Slim – widzieliśmy dziesiątki zdjęć wychudzonego PS4, część graczy już zrobiło unboxingi, a Sony wciąż nie ujawniło konsoli. Teraz raczej nie możemy oczekiwać, że jeden z graczy pokaże Xboksa Series S, ale sprzęt najwidoczniej faktycznie nadciąga.

Jeff Grubb z VentureBeat jest przekonany, że słabszy next-gen Microsoftu zostanie ujawniony w przeciągu trzech najbliższych tygodni. Wkrótce Phil Spencer powinien nas zaprosić na stosowne wydarzenie.

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-s-details-coming-within-three-weeks-rumor
Twitter: RSeriesxbox

Tagi: microsoft xbox xbox series s xbox series x