Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 17:41
Call of Duty: Warzone z bezpłatną zawartością dla klientów PS Plus
1087V

Call of Duty: Warzone z bezpłatną zawartością dla klientów PS Plus. Sony reklamuje dodatki na wyłączność

Sony opublikowało reklamę dodatkowej zawartości do Call of Duty: Warzone. Klienci PS Plus mogą liczyć na kilka nowych elementów, które zostały przygotowane przez deweloperów dla graczy na PlayStation 4.

Na serwerach Call of Duty: Warzone pojawiają się kolejne zajawki nowego Call of Duty, ale Sony wciąż chce zachęcać graczy do spędzania wolnego czasu przy swojej konsoli. Firma przygotowała nowy zwiastun, który pokazuje zawartość stworzoną wyłącznie dla klientów PS Plus.

Specjalny pakiet został już udostępniony i gracze mogą tym razem skorzystać z między innymi nowej skórki – żołnierz wskoczy teraz w koszulkę piłkarską drużyny z Werdańska. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ale fani Call of Duty, którzy opłacają PlayStation Plus mogą odebrać pakiety, by wyróżnić się na serwerach.

To właśnie za pomocą między innymi takich paczek Sony ma zachęcać graczy do PlayStation 5. Firma podobno wydała mnóstwo pieniędzy na kampanię PlayStation Advantage i w przyszłości mamy często słyszeć o podobnych, ekskluzywnych dodatkach.

Trudno już dzisiaj ocenić inicjatywę PlayStation Advantage, ale jeśli Sony zadbało o kilka mocnych ekskluzywnych gier na wyłączność, to jestem pewien, że wielu graczy decydując się na nową konsolę może w przyszłym roku przychylniej patrzeć w stronę PlayStation 5.

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward