Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 14:28
Call of Duty 2020 Cold War
1252V

Call of Duty: Warzone z kolejnym teaserem Call of Duty 2020. Gracze znaleźli tajemnicze beczki

Od piątku w Werdańsku pojawiają się tajemnicze materiały, które zwiastują nadejście nowego Call of Duty. Już dzisiaj powinniśmy otrzymać nowy teaser, ale zanim skrzynie zostaną otwarte, gracze natrafili na tajemnicze beczki.

Zdecydowanie za długo czekamy na prezentację nowej części serii Call of Duty, ale wiele na to wskazuje, że już wkrótce zobaczymy nową grę z tego uniwersum. W piątek informowaliśmy o tajemniczych skrzyniach, a gracze na serwerach natrafili na zakłócenia obrazu.

Pokaz może odbyć się dopiero około godziny 18:00 (w momencie otwarcia wspomnianych boxów), ale fani pozycji znaleźli kolejną zajawkę, która prawdopodobnie ma przybliżyć śmiałków do kolejnej odsłony COD-a.

Gracze w Werdańsku natrafiają na beczki, które można podnieść, podpalić, by następnie rzucić – po wybuchu z przedmiotu ulatnia się gaz. Nie wiemy, co tak naprawdę oznacza, ale jak widać kampania promocyjna trwa w najlepsze. Sympatycy Call of Duty biegają teraz po serwerach, by odnaleźć kolejne teasery.

Wiele na to wskazuje, że dopiero wieczorem ruszy faktyczne wydarzenie, które przygotuje śmiałków na Call of Duty 2020. W zasadzie scenariusze są dwa – wieczorem otrzymamy pełne szczegóły ze zwiastunem lub na serwerach Call of Duty: Warzone ruszy konkretny event.

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-warzone-continues-to-tease-next-game-with-mysterious-gas-canisters

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward