Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 17:26
injustice 3 dc fandom
528V

Injustice 3 na DC FanDome? BossLogic rozbudził nadzieje

Pod koniec sierpnia odbędzie się wielka impreza Warner Bros. Na wydarzeniu nie zabraknie nowej gry Rocksteady Studios, ale wielu entuzjastów bijatyk ma nadzieję, że to dopiero początek. BossLogic rozbudził nadzieje na wielką prezentację Injustice 3.

Rocksteady Studios w zeszłym tygodniu potwierdziło prace nad nową produkcją, która zostanie ujawniona na wydarzeniu Warner Bros. Deweloperzy z Wielkiej Brytanii od lat rozwijają wielką pozycję, ale bardzo możliwe, że to tylko jeden z tytułów szykowanych na końcówkę miesiąca.

Już ostatnio miałem okazję potwierdzić, że na pokazie pojawi się Ed Boon i w weekend swoją obecność na wydarzeniu potwierdził także BossLogic. Grafika możecie kojarzyć z przydługiego pokazu Assassin's Creed: Valhalla.

Teraz BossLogic pobudził fanów bijatyk tworząc grafikę, którą możecie zobaczyć poniżej. Artysta w świetny sposób wykorzystał nazwę gry z odsłoną, by zaprezentować „INJUSTIC3”. Nie mamy oczywiście pewności, że na wydarzeniu zostanie ujawniona pozycja w świecie superbohaterów, ale wielu graczy ma nadzieję, że nadciąga prawdziwy show.

Osobiście odrobinę nie wierzę w tak szybkie nadejście Injustice 3 (musimy pamiętać o problemach wynikających z pandemii), ale Ed Boon może ujawnić DLC do Mortal Kombat 11.

Źródło: https://gamingbolt.com/injustice-3-further-teased-in-fan-art-by-bosslogic-rumor

Tagi: Ed Boon injustice 3 NetherRealm Studios