Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2020 22:01
Assassin’s Creed Valhalla
6031V

Assassin’s Creed Valhalla ostatecznie zaprezentowany. Ubisoft zaprasza na więcej!

Po wielogodzinnej prezentacji mamy to! Assassin’s Creed Valhalla nadciąga i Ubisoft właśnie zaprezentował materiały z nowej produkcji. Gracze wcielą się tym razem w potężnego wikinga i mogą liczyć na wiele nordyckich krajobrazów.

O Assassin’s Creed w czasach wikingów słyszeliśmy od miesięcy. Już w kwietniu ubiegłego roku Jason Schreier potwierdził, że teaser znaleziony w The Division 2 odnosi się do nowej gry z serii Assassin’s Creed, ale wtedy dziennikarz nie wiedział, że na plakacie pojawiła się nazwa produkcji. Później redaktor kilkukrotnie wspominał o „Ragnaroku”, ale teraz możemy oficjalnie powitać Assassin's Creed Valhalla.

Trzeba przyznać, że Ubisoft zdecydował się na prezentację, o której głośno będzie jeszcze przez wiele miesięcy. Po ośmiu godzinach Bosslogic przygotował piękną grafikę prezentującą głównego bohatera oraz potwierdził scenerię.

To jednak nie koniec atrakcji... A w zasadzie można powiedzieć, że dopiero początek, bo chociaż dzisiaj oglądaliśmy wielki materiał, to pokaz gry, którym będzie porządny zwiastun (4 minuty!) odbędzie się jutro o godzinie 17:00. Teraz możecie sprawdzić materiał Bosslogica w przyspieszeniu:

Tak prezentuje się samo logo:

Assassin’s Creed Valhalla

Tagi: Assassin’s Creed Assassin’s Creed Valhalla Assassin’s Creed: Valhalla Ubisoft