Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 23:26
Dying Light Hellraid
1434V

Dying Light otrzyma kolejne DLC. Techland nie rezygnuje ze wsparcia gry

Techland wciąż nie potwierdza daty premiery Dying Light 2, ale fani pierwszej części mogą mieć pewność, że w kolejnych miesiącach Dying Light otrzyma jeszcze szereg dodatków. Twórcy chcą aktywnie wspierać Dying Light Hellraid.

Techland zaskoczył zapowiadając Dying Light Hellraid i rozszerzenie odświeżające realia wydarzeń po krótkim poślizgu zadebiutuje już w tym tygodniu. Twórcy postanowili uspokoić graczy i potwierdzili, że zamierzają rozwijać rozszerzenie przez kolejne DLC.

Deweloperzy pracują nie tylko nad Dying Light 2, a zajmują się teraz rozwojem „Lord Hector's Demise” – jest to pierwszy dodatek do nowej przygody, w której gracze zmierzą się z dziesiątkami przeciwników w lochach pełnych potworów.

Fani mogą oczekiwać nowości w Dying Light Hellraid, ponieważ nowy dodatek zostanie rozbudowany „kilkoma darmowymi aktualizacjami”, a ponadto Techland planuje także nową zawartość oraz wydarzenia do Dying Light.

Jak widać Polacy dbają o swój najpopularniejszy tytuł i w zasadzie brakuje tutaj jednego – konkretnych szczegółów o Dying Light 2. Gra już w maju znajdowała się „na ostatniej prostej”, ale wciąż nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów dotyczących premiery oczekiwanej kontynuacji.

Źródło: https://mp1st.com/news/dying-light-august-10-update-adds-hellraid-dlc-post-release-support-announced

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.