Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.07.2020 08:30
Dying Light - Hellraid opóźniony
779V

Dying Light: Hellraid opóźnione. Wyczekiwane DLC nie zadebiutuje w lipcu

Wygląda na to, że DLC do największego dzieła Techlandu musi zostać jeszcze nieco doszlifowane. Twórcy zapowiedzieli, że chęć dostarczenia pełnego produktu będzie wiązała się z lekkim opóźnieniem. 

Dying Light - Hellraid to zapowiedziane niedawno, ogromne DLC do opus magnum polskiego Techlandu. Niedawno mogliśmy zobaczyć bardzo ciekawe porównanie graficzne, które pokazało, jak długą drogę musieli przejść twórcy, zanim projekt zaczął wyglądać tak, jak na premierowym zwiastunie. 

Przy okazji rzeczonego wideo dostaliśmy także datę premiery. Przekazano nam, że rozszerzenie pojawi się na rynku już 23 lipca. Teraz pojawiła się jednak nowa informacja, która nie spodoba się wielu wyczekującym. Jak przekazali twórcy za pośrednictwem Twittera, debiut musi zostać przesunięty na połowę sierpnia

Otrzymaliśmy mnóstwo świetnych opinii podczas bety Dying Light - Hellraid. Ogromne podziękowania należą się tym, którzy wzięli w nich udział! Chcemy zastosować się do wszystkich sugestii, dlatego rozszerzenie zadebiutuje 13 sierpnia na PC i 14 sierpnia na konsole.

Techland niejednokrotnie udowadniał, że warto im zaufać - zwłaszcza, że to nie koniec wsparcia. Dying Light ma się wciąż rozwijać, a dodatek będzie wyłącznie pojedynczym krokiem w całym planie. Nam pozostaje czekać i wierzyć, że warto! 

Źródło: https://gamingbolt.com/dying-light-hellraid-dlc-delayed-to-august

Tagi: Dying Light - Hellraid Techland Techland Publishing