Iza Łęcka Iza Łęcka 10.08.2020 11:59
Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Switch
696V

Crash Bandicoot 4 może szybko trafić na Nintendo Switcha. Wzmianka o platformie pojawiła się w kodzie strony

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas może podążyć drogą trylogii i trafić w przyszłości na Nintendo Switcha. Taki scenariusz sugeruje informacja w kodzie strony – Activision ukryło już zakładkę dla nowego wydania.

Premiera Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas odbędzie się w październiku, a najnowsza przygoda Crasha i ekipy zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One. Nie będzie jednak zbyt wielką niespodzianką, gdy Activision zapowie kolejne wydanie.

Już wcześniej donosiliśmy o rozważaniach wydawcy, który oficjalnie określił, że zastanawia się nad przeniesieniem Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na inne platformy  –  tymczasem jeden z graczy doszukał się intrygującej adnotacji w kodzie strony.

Na witrynie zostały przedstawione oficjalne informacje o wersji gry na PlayStation 4 i Xboksa One, jednak w kodzie strony można odnaleźć trzecią zakładkę – dla Nintendo Switcha. Oczywiście znalezisko powinniśmy traktować z pewną dozą prawdopodobieństwa, gdyż może to być zwyczajny błąd witryny. Obecnie wydawca skupia się na promocji gry na sprzęt Sony oraz Microsoftu, a po ostatniej imprezie Sony, gdzie zaprezentowano nowy materiał z gry, wiemy, że warto czekać na debiut kolejnej historii Crasha. Pozostaje więc wyczekiwać na kolejne wiadomości ze strony Activision.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/08/switch_version_of_crash_bandicoot_4_its_about_time_potentially_leaked_by_official_website

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob