Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.08.2020 11:30
Assassin's Creed Valhalla zwiastun kobieta
1366V

Assassin’s Creed Valhalla. Ubisoft prezentuje zwiastun z kobiecą bohaterką

Ubisoft udostępnił wczoraj nowy zwiastun swojej wyczekiwanej produkcji. Chociaż w gruncie rzeczy ciężko nazwać go nowym, albowiem w dużej mierze zmienia po prostu perspektywę. 

Assassin's Creed Valhalla to prawdopodobnie ten tytuł, który jest najbardziej wyczekiwany, jeśli chodzi o końcówkę bieżącego, 2020 roku. Kontynuacja najgłośniejszej i największej serii od Ubisoftu ma się ukazać już w listopadzie. Jeśli jesteście ciekawi, na jakim etapie znajduje się produkcja, to koniecznie rzućcie okiem na wrażenia Wojtka, który miał już okazję zagrać

Teraz twórcy postanowili zaprezentować nam kolejny zwiastun projektu, aby jeszcze bardziej podkręcić oczekiwania. Ciężko go jednak nazwać nowym, albowiem, najprościej ujmując, jest to ten sam, który oglądaliśmy przy okazji pierwszej oficjalnej zapowiedzi. Pojawia się jednak jedno małe ale - całość nie przedstawia już męskiego bohatera, a damską wersję Eivor! 

Trzeba przyznać, że jest to całkiem ciekawa zagrywka. Druga różnica to muzyka w tle - ta brzmi nieco inaczej i, jak zauważyli dziennikarze z Gaming Bolt, jest zremiksowaną wersją utworu z pierwotnego zwiastuna. Całość możecie oczywiście sprawdzić sami i zdecydowanie warto zrobić to dla innej perspektywy. 

Premiera już 17 listopada i oczywiście jeszcze w tym roku!

Źródło: https://gamingbolt.com/assassins-creed-valhalla-showcases-female-eivor-and-remixed-music-in-cinematic-trailer

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft