Suicide Squad od Rocksteady Studios oficjalnie! Twórcy Batman Arkham opublikowali zajawkę

Gry
4001V
Suicide Squad od Rocksteady Studios oficjalnie! Twórcy Batman Arkham opublikowali zajawkę
Wojciech Gruszczyk | 07.08.2020, 15:03

Rocksteady Studios potwierdziło prace nad nową grą w uniwersum Suicide Squad. Deweloperzy opublikowali grafikę i zaprosili graczy na pokaz. Ten nadejdzie już pod koniec miesiąca – szykujcie się na wielką produkcję.

Możemy powiedzieć: „w końcu”! Rocksteady Studios to twórcy serii Batman Arkham, którzy od dobrych pięciu lat nie zaprezentowali wielkiej gry AAA. Deweloperzy pracują od dawna nad tajnym tytułem i teraz możemy potwierdzić – Brytyjczycy opracowują pozycję w świecie Legionu Samobójców.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rocksteady Studios w zasadzie potwierdziło ostatnie przecieki i zapowiedziało prezentację gry – ta nadejdzie już 22 sierpnia i podczas DC FanDom otrzymamy pokaz przynajmniej jednej pozycji. Według plotek na wydarzeniu zobaczymy także Gotham Knights od Warner Bros. Montreal.

Warto na pewno zauważyć, że choć produkcja ma traktować o Legionie Samobójców, to jednak na pierwszym zdjęciu widzimy Supermana. Jeszcze kilka lat temu pojawiła się plotka, według której Rocksteady Studios miało rozwijać pozycję właśnie z tym superbohaterem... Grafika jednak sugeruje, że Superman będzie rywalem Suicide Squad? Myślę, że pierwszy zwiastun gry powinien odpowiedzieć na wiele kłębiących się pytań.

Nie znamy oczywiście konkretnych planów, ale Eurogamer donosił, że Suicide Squad ma trafić na rynek dopiero po Gotham Knights, a dokładnie pod koniec 2021 roku – w tym czasie miałby zadebiutować film Jamesa Gunna.

Źródło: własne

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper