Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2020 04:25
PS5 Sony
7920V

PS5 ma już 104 zapowiedziane gry. Lista robi wrażenie

PS5 zadebiutuje pod koniec roku, jednak wielu deweloperów już teraz zapowiedziało prace nad grami na PlayStation 5 lub zamierzają przenieść swoje tytuły na nową generację. Jeden z graczy stworzył listę ponad 100 pozycji, które trafią na next-genowe PlayStation.

Sony przeprowadziło już dwie imprezy prezentujące gry na PlayStation 5 – firma właśnie na tej platformie skupiła się podczas The Future of Gaming, a podczas ostatniego State of Play otrzymaliśmy szereg materiałów i część tytułów również trafi na PS5.

Jednocześnie systematycznie pojawiają się zapowiedzi deweloperów, którzy potwierdzają, że zamierzają wykorzystać moc PlayStation 5. ZubyWHUPS postanowił wykorzystać okazję i przygotował listę ponad 100 tytułów – są to wszystkie gry, które bez problemu włączymy na nowej konsoli Sony.

Trzeba oczywiście zauważyć, że zestawienie składa się ze zróżnicowanych pozycji. Znajdziecie tutaj najbliższe premiery (Godfall, Spider-Man Miles Morales), ale również produkcje, które zadebiutują dopiero za kilka lat (The Elder Scrolls VI). Mimo wszystko lista rośnie, więc na next-genowym PlayStation na pewno nie zabraknie ciekawych tytułów do ogrania.

PS5 lista gier 104

 

Źródło: Twitter: ZubyWHUPS

Tagi: playstation 5 ps5