Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 21:12
rzut za trzy netflix
1070V

Rzut za trzy to kolejna animacja dla dorosłych. Netflix zaprezentował pełny zwiastun

Netflix chętnie inwestuje w animacje dla dorosłych, a najnowsza może zainteresować fanów koszykówki. „Rzut za trzy” otrzymał pełny zwiastun – premiera pierwszego sezonu odbędzie się jeszcze w sierpniu. Zobaczcie materiał.

Netflix miał w ostatnich dniach sporo dobrych zapowiedzi. Platforma potwierdziła przygotowanie piątego i zarazem ostatniego sezonu „Domu z papieru”, zapowiedziała animowany „Splinter Cell” oraz pełnometrażowy film „Beyond Good & Evil”. Na wymienione historie przyjdzie nam zaczekać, ale już w sierpniu odbędzie się premiera „Rzut za trzy”.

Najnowsza produkcja promowana przez Netflix została przygotowana przez Bena Hoffmana, który prowadził „The Ben Show”. Jego produkcja była emitowana w Comedy Central w 2013 roku, ale propozycja komika nie podbiła serc widzów i emisja została zakończona po jednym sezonie.

Już 21 sierpnia odbędzie się premiera „Rzutu za trzy”, w którym trener Ben Hopkins pokaże swoje najlepsze oblicze. Pierwszy zwiastun dobrze prezentuje historie, więc jeśli lubicie oglądać podobne animacje – sprawdźcie ten materiał. Szczerze mówiąc aktualnie serial nie prezentuje się specjalnie odkrywczo, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni po debiucie?

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix rzut za trzy trailer zwiastun