Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.08.2020 14:04
Beyond Good & Evil otrzyma pełnometrażowy film
521V

Beyond Good & Evil otrzyma pełnometrażowy film

Beyond Good & Evil zmierza na Netflix. Reżyserią pełnometrażowego filmu na podstawie kultowej gry, ma się zająć człowiek znany ze swoich dokonań na rzecz Detektywa Pikachu.

Beyond Good & Evil to kolejna gra Ubisoftu, która zostanie przeniesiona na język filmowy. Niedawno wspominaliśmy o planach stworzenia animowanego serialu opartego na uniwersum Splinter Cell, a teraz Hollywood Reporter donosi o tym, że powstanie pełnometrażowy film oparty na przygodach Jade.

Reżyserią zajmie się Rob Letterman, który wyreżyserował Detektywa Pikachu. Podobnie jak film o żółtym stworku, Beyond Good & Evil ma łączyć w sobie animację z grą żywych aktorów. Na ten moment nie wiadomo jednak kto zajmie się scenariuszem, bo poszukiwania osoby na to stanowisko wciąż trwają.

W ramach przypomnienia, Beyond Good & Evil to gra wyprodukowana przez Ubisoft i wydana w 2003 roku na PC, PlayStation 2, pierwszego Xboxa i Nintendo GameCube. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem jeśli chodzi o ogół krytyków, ale niestety nie osiągnęła sukcesu komercyjnego. Głównym pomysłodawcą jest Michel Ancel, znany z wykreowania postaci Raymana. Posiadacze PlayStation 3 i Xboxa 360 mogą zaopatrzyć się w wersję HD. W przygotowaniu jest druga odsłona kultowej produkcji, o której na ten moment nie wiadomo zbyt wiele - najważniejsze informacje mówią o "kosmicznym GTA" i wydarzeniach sprzed części pierwszej.

Jak zapatrujecie się na filmowe Beyond Good & Evil?

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/detective-pikachu-director-netflix-tackling-ubisofts-beyond-good-evil-film-adaptation-1305407

Tagi: Beyond Good Beyond Good & Evil Ubisoft