Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.07.2020 07:00
Splinter Cell otrzyma animowany serial
615V

Splinter Cell otrzyma animowany serial

Splinter Cell otrzyma animowany serial. Produkcja miałaby znaleźć się na platformie Netflix, a za jej scenariusz ma być odpowiedzialny Derek Kolstad - twórca filmowej serii John Wick.

Splinter Cell ma otrzymać animowany serial, który pojawi się na platformie Netflix. Z dostępnych informacji, które przekazuje serwis Variety, będzie to produkcja skierowana do dorosłych odbiorców. Scenariusz ma być napisany przez Dereka Kolstada, którego najłatwiej skojarzyć z filmową serią John Wick. Oprócz tego wspomniana osoba pełnić będzie rolę producenta wykonawczego.

Według dostępnych informacji, serial ma otrzymać dwa sezony, na które złoży się 16 odcinków. Na ten moment to wszystkie szczegóły jakie udało się zebrać. Jeśli chodzi o samo potwierdzenie informacji, serwis Polygon utrzymuje, że Ubisoft potwierdziło powstawanie animacji.

Wychodzi więc na to, że ostatnie doniesienia o powrocie serii tyczyły się serialu, choć nigdy nie wiadomo, czy właściciele marki nie szykują czegoś również w temacie gier. Na ten moment pozostaje jednak czekać na więcej informacji i być może jakiś zwiastun.

Jak się nastawiacie na podobny projekt?

Źródło: https://variety.com/2020/tv/news/splinter-cell-animated-series-netflix-1234612535/

Tagi: animacja animowany netflix serial Splinter Cell Ubisoft